fbpx

Na najväčšom festivale príležitostí v Košiciach sme sa chopili tej našej a získali skvelé 2. miesto!

Pripravila Martina Demčáková

Počas 14. – 15. novembra sme využili možnosť odprezentovať Syntax Slovakia na 5. ročníkunajväčšieho festivalu príležitostí na Slovensku, Profesia days Košice 2023.

Syntax Slovakia je poskytovateĺ IT, ktorý si zakladá na spokojnosti svojich zákazníkov a buduje svoje dobré meno vďaka spoľahlivosti, vysokej odbornosti a výborne zvládnutej tímovej práci svojich zamestnancov.

Práve tieto hodnoty sa stali hlavnou motiváciou, aj základom dobre odvedenej práce počas prezentovania nášho stánku na Profesia days. 

Naši kolegovia počas živého vstupu na job fair

Po organizačnej stránke sa už tradične ukázali v dobrom svetle naše HR oddelenie spolu s dobrovoľníkmi spomedzi našich kolegov, ktorí vypomohli s dizajnom stánku, technickým vybavením, malým programovým spestrením v podobe hry v streľbe puku na bránu a samozrejme aj kolegov, ktorí na mieste prezentovali našu firmu a predstavovali všetkým záujemcom pracovné príležitosti v Syntax Slovakia.

Nesmierne nás teší, že naša snaha bola ocenená tak návštevníkmi, ako aj odbornou porotou.

Recruiterka Syntax Slovakia, Michaela Borovská:
Je to obrovská pocta a povzbudenie pokračovať v našej vízii inovatívneho prístupu k IT. Chceme byť nielen pracoviskom, ale aj komunitou pre tých, ktorí nehľadajú “iba” prácu, ale skutočné naplnenie v IT odvetví. Táto cena je víťazstvom celej našej tímovej práce.

Výkonný riaditeľ Syntax Slovakia, Milan Števkov:
„Stáť pri našom stánku a vidieť, ako sa ľudia zaujímajú o našu spoločnosť a naše projekty, je pre nás najlepšie ocenenie za našu prácu v oblasti náboru. Druhé miesto je jednoducho skvelé a moje poďakovanie patrí celému HR tímu, ktorý sa na Profesia Days kvalitne pripravil”

Z ocenenia máme všetci veľkú radosť

Syntax Slovakia je firma, ktorá hľadá špičkových hráčov. A keďže si vysokú kvalitu váži, oceňuje ju tým, že pre svojich zamestnancov vytvára zodpovedné pracovné prostredie s možnosťami pre pretrvávajúci profesijný rozvoj.

Ak chcete sami zažiť pôvab, ktorý nám na Profesia days priniesol 2. miesto za Najvystavovateľa spomedzi 70 konkurentov, zažite ho s nami na https://zazisyntax.sk/.

Robert Packan
Robert Packan
http://zazisyntax.sk