fbpx

O nás

SYNTAX poskytuje komplexné technologické riešenia ako dôveryhodný globálny poradca a služby správy aplikácií na podporu kritických aplikácií podnikov v cloude.

 

S 50-ročnými skúsenosťami, viac ako 700 zákazníkmi a takmer 2 000 zamestnancami po celom svete má SYNTAX hlboké odborné znalosti v implementácii a správe nasadení ERP a iných aplikácií v zabezpečených súkromných, verejných a hybridných prostrediach.

 

Slovenská pobočka v Košiciach s viac ako stovkou zamestnancov nie je klasickým nearshore centrom, ale je partnerom primárne nemeckej “sestry” a sekundárne materskej spoločnosti v Kanade. Znamená to, že naši zamestnanci pracujú okrem servisu aj na vývoji a implementácii hotových riešení. Sme hrdí na našu rodinnú atmosféru stredne veľkej firmy, množstvo benefitov a skvelý tím ľudí. V súčasnosti neustále rastieme a nedávno sme rozšírili naše priestory v košickom Auparku, kde sídlime.

Portfólio

SAP Services

AWS Cloud

Managed Cloud Services

Azure Cloud

Digital Factory

SAP Cloud Platform

Digital Workplace

Syntax Private Cloud

Cyber Security

Syntax CxHub

Prečo práve SYNTAX?

Priateľské Prostredie

Príjemné pracovné prostredie a rodinná atmosféra sú charakteristiky, ktoré najviac vystihujú náš tím IT špecialistov.

Odmeny a Benefity

Všetci zamestnanci získavajú okrem zaujímavého finančného ohodnotenia aj prístup k množstvu benefitov ponúkaných našou spoločnosťou.

Vzdelávanie a Rozvoj

Vzdelávanie a rozvoj zamestnancov sú pre nás kľúčovým aspektom, na ktorom pravidelne pracujeme.